Ana Sayfa / Haberler / Yem endüstrisi 10. IFRM toplantısında bir araya geldi

Yem endüstrisi 10. IFRM toplantısında bir araya geldi

FAO ve IFIF’in işbirliğiyle düzenlenen 10. IFRM, yem sektörünün karşılaştığı kritik konuları IFIF ve FAO ile birlikte tartışmak üzere dünyanın dört bir yanından yem endüstrisi temsilcilerini ve hükümet yetkililerini bir araya getirdi.

ifrm
Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) ve Uluslararası Yem Endüstrisi Federasyonu (IFIF) işbirliğiyle düzenlenen 10. Uluslararası Yem Düzenleyicileri Toplantısı (IFRM), yem sektörünün karşılaştığı kritik konuları IFIF ve FAO ile birlikte tartışmak üzere dünyanın dört bir yanından yem endüstrisi temsilcilerini ve hükümet yetkililerini bir araya getirdi. Antimikrobiyal dirence (AMR) yönelik etkinlikler üzerine bir atölye çalışması, Gıda Standartları Komisyonun’da yeme ilişkin çalışmaların görüşülmesi, Filipinler, Ekvador ve Japonya’daki yem mevzuatlarının yenilenmesi ve bölgeler arasında katkı maddesi/madde düzenlemesine özgü teknik gerekliliklerin yakınlaştırılmasını amaçlayan Yakınlaştırma Projesi’nin yenilenmesi 10. IFRM’de, ele alınan konular arasında bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan "Feedtech, İrlanda’da yem fabrikası satın aldı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Limagrain_logo

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …