Ana Sayfa / Haberler / Yaşar Topluluğu, 72 yaşında!

Yaşar Topluluğu, 72 yaşında!

Çamlı Yem’i de bünyesinde barındıran Yaşar Topluluğu, 72. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

yasar_holdingGıda ve boya sanayiinin öncüsü Yaşar Topluluğu, “Daha sağlıklı bir yaşam için” temalı organizasyonla kuruluşunun 72. yılını kutladı. “Daha sağlıklı bir yaşam için” temalı organizasyona Yaşar Topluluğu’nun yurt içi ve yurt dışında görev yapan yöneticileri katıldı. Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar yaptığı konuşmada, “Topluluğumuzun 72. yaşını kutlamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Dedemiz Durmuş Yaşar’ın 1927 yılında boya ticaretiyle başladığı işimiz, babamız Selçuk Yaşar’ın boya işini büyütmesi, gıda, içecek başta olmak üzere farklı alanlara yatırım yapmasıyla gelişti. Bugün 72. yaşını kutlayan Yaşar Topluluğu ülkemize çok değerli marka ve ürünler kazandırdı.” dedi.
Açıklamasında şirketler grubuyla ilgili istatistiksel bilgiler veren Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş ise, “2018 yılı, yatırımlarımızın meyvesini alacağımız, büyümeyi sürdüreceğimiz, insan kaynağımızı geliştirmeye devam edeceğimiz, sürdürülebilirliği her boyutunda destekleyeceğimiz ve faaliyetlerimizde öne çıkaracağımız bir yıl olacak.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan "Kılıç Deniz: "Alan verilirse üretimde Norveç’i geçeriz"" başlıklı makalemizde "kılıç holding; orhan kılıç; deniz ürünleri; akva kültür; balıkçılık; yem" hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

kinay

Yem ithalatında 1 milyar dolar cepte kalacak

Tarım Kredi Yem AŞ Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay, soya üretimi konusunda yapılacak çalışmalarla yem …