Ana Sayfa / Haberler / Tietjen ve Neuman & Esser işbirliği anlaşması imzaladı

Tietjen ve Neuman & Esser işbirliği anlaşması imzaladı

İki Alman makine mühendisliği şirketi Tietjen ve Neuman & Esser bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu işbirliğiyle güçlerini birleştiren iki şirket, balık yemi ve evcil hayvan mamalarının öğütülmesi için yeni çözümler getirmeyi amaçlıyor.

Neuman & Esser Process Technology GmbH (NEA) ile yapılan bir anlaşma çerçevesinde Tietjen Verfahrenstechnik GmbH, NEA darbeli sınıflandırma tesisinin dünya çapındaki dağıtımını “TICM” (Tietjen IDarbeli Sınıflandırma Tesisi) adı altında devralacak. Bu münhasır anlaşma, balık ve hayvan yemi uygulamalarını etkileyecek.
Neuman & Esser, kanıtlanmış darbeli sınıflandırma tesisini (ICM) ortaklığa kazandırdı. ICM’nin tipik uygulama alanları kimyasallar, pigmentler, toz kaplamalar, mineraller, kömür, gıda, şekerlemeler, bakım ürünleri ve farmasötikler olarak öne çıkıyor. Öğütme uzmanı olarak Tietjen, değirmenlerini ve tesislerini balık yemi ve evcil hayvan maması üretimi de dâhil olmak üzere çok geniş bir alanda kullanmaktadır. “TICM” ile Tietjen, ürün portföyünü genişletti ve evcil hayvan maması ve balık yemi endüstrisinin üst düzey talepleri için çözümler sunuyor.
TICM ince öğütme konsepti, balık yemi ve evcil hayvan maması üretiminin gereksinimleri için özel olarak tasarlanmıştır ve bu nedenle incelik açısından yüksek düzey talepleri yerine getirir. TICM, tek bir makinede hassas sınıflandırma ile verimli öğütmeyi birleştiriyor. Bu sayede inceliği 100 μm ila 400 μm arasında değişen, özellikle homojen nihai ürünler üretmek ve %99’a varan yüksek verim oranlarında hassas ayırma kesimi yapmak mümkündür.

Kontrol edin

Bühler, sektörü sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmeye çağırdı

Bühler’in Uzwil’de “Geleceği birlikte yaratmak” sloganıyla gerçekleşen ikinci Networking Günleri üreticilere, endüstri paydaşlarına, bilim insanlarına …