Ana Sayfa / Haberler / Özer Matlı, TMO Genel Müdürü Kemaloğlu’nu ziyaret etti

Özer Matlı, TMO Genel Müdürü Kemaloğlu’nu ziyaret etti

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’nu Ankara’da makamında ziyaret etti.

ozetmatliBursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Ağustos ayında Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette, TMO Genel Müdürlüğü ile ticaret borsalarının ortaklaşa gerçekleştirebileceği çalışmalar ele alındı.
Ziyarete ilişkin açıklama yapan TMO Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, sektöre ve bölge sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunduklarını belirtirken, hububat ve mısır piyasaları başta olmak üzere TMO ile Ticaret Borsaları’nın işbirliğinin devam edeceğini dile getirdi.
Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı da Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’na çok faydalı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söylerken, “Sayın Genel Müdür ile üyelerimizi yakından ilgilendiren TMO’nun bazı uygulamalarını ele aldık, yakın ilgi ve alakası nedeniyle Genel Müdürümüz Sayın İsmail Kemaloğlu’na teşekkürlerimizi ilettik.” dedi.

Bir önceki yazımız olan "Kanatlı ürünleri için Cargill & Japfa ortaklığı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

buhler

Bühler yem sektörünü İzmir’de buluşturdu

Yem teknolojilerinin önde gelen markalarından Bühler, İzmir’de düzenlediği bir seminerle Türk yem sektörünün uzmanlarını bir …