Ana Sayfa / Haberler / Nutriad Çin’de büyüme peşinde

Nutriad Çin’de büyüme peşinde

Nutriad Çin’de pazar payını büyütmeye hazırlanıyor. Firmanın CEO’su Erik Visser önerdikleri pratik çözümler ve yerel teknik destekle bu ülkedeki büyümelerine hız verebileceklerini söyledi.

nutriad

Lezzet, mikotoksin yönetimi ve sindirim sağlığı konusunda önde gelen küresel yem katkısı üreticisi Nutriad, oldukça dinamik olan pazar ortamı bağlamında müşteriler, distribütörler ve kilit kanaat önderleriyle iletişime geçmek amacıyla Nanjing’da düzenlenen VIV China’ya katıldı. Yerel üretim tesislerini yakın zamanda güncelleyen ve işgücüne yatırım yapan Nutriad, Çin’deki pazar payını artırmaya hazırlanıyor.
Nutriad CEO’su Erik Vesser “Çin’de Nutriad’ın ürettiği türden yem katkıların olan talebi şekillendiren trendi görebiliyoruz.” diye konuştu. Vesser, “Hem tüketiciler hem de hükümet tarafında antibiyotik büyüme promotoru kullanımında azalma sindirim sağlığı konusunda alternatif çözümlere dair arayışa güç verecektir. Ayrıca, çiftçinin üzerindeki kâr baskısı üretim verimliliğinin artırılmasını gerektirecek. Bu da geliştirilmiş bir diyet terkibiyle elde edilebilir. Neticede, Çin ve ABD arasındaki ticaret gerilimi soy fasulyesi fiyatlandırması üzerinde baskıya neden oluyor ve üreticiyi alternatif protein kaynakları bulmaya sevk ediyor. Lezzetli ürün teklifimiz yemin fiyat ve/veya kalitesinde değişim yaşandığında dahi üreticinin yem alımına yardımcı oluyor.” diye konuştu.

Kontrol edin

fao

FAO’nun yeni Genel Direktörü Çinli Qu Dongyu

BM Gıda ve Tarım Örgütü’nün (FAO) Genel Direktörü, Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Tarım ve Kırsal …