Ana Sayfa / Haberler / Land O’Lakes yem üretim tesisi kuruyor

Land O’Lakes yem üretim tesisi kuruyor

Land O’Lakes Virginia’da son teknoloji hayvan yemi üretim tesisi kuruyor. Tesisin 2018’in Aralık ayında açılması planlanıyor.

land-o-lakes
Amerika’nın önde gelen tarım işletmeleri ve gıda şirketlerinden biri olan Land O’Lakes, Roanoke, Virginia’da son teknoloji yem üretim tesisi kuracağını duyurdu. Tesisin 2018’in Aralık ayında tamamlanması planlanıyor. Land O’Lakes, Inc. Grup İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Beth Ford: “Güneydoğu bölgesi, Purina hayvan besleme işimiz için tek başına en büyük büyüme fırsatıdır. Yeni tesis kurulurken, mevcut tesislerimizde üretilen ve Virginia ile Kentucky’deki depolar aracılığıyla dağıtılan ürünlerle hem mevcut hem de gelecekteki müşterilerimize hizmet vereceğiz,” dedi ve şöyle devam etti, “Birleşik Devletler’in güneydoğusunda bulunan müşterilerimize en gelişmiş at, büyükbaş ve diğer hayvan yemlerini sağlamak amacıyla St. Louis, Missouri’deki araştırma tesisimizde görev almakta olan 100’den fazla bilim insanımızın güçlü araştırma yetkinliklerini uygulamaya devam edeceğiz.”

Bir önceki yazımız olan "BioMar, Avustralya’da yeni bir yem fabrikası kuracak" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

hubuder

Tahıl piyasaları HUBUDER’de masaya yatırılacak

Hububat ticareti ile uğraşan firmaları aynı çatı altında toplayan Hububat Tedarikçileri Derneği (HUBUDER) “2019/2020 Hasatına …