Ana Sayfa / Haberler / Kemin’den ruminant aminoasit elkitabı

Kemin’den ruminant aminoasit elkitabı

Yeni kitap, süt endüstrisinde kârlılığın artırılması için yeni bir yaklaşımı hedefliyor.

keminRuminant beslenmesinde uzman küresel yem şirketi Kemin Industries, hayat boyu öğrenme programının bir parçası olarak “Ruminant Aminoasit Formülasyonu için Kemin Referans Elkitabı”nın basımı noktasına geldi.
Süt pazarında beslenme uzmanları ve teknisyenler için deneyimli profesyoneller ve endüstri uzmanları tarafından yazılan kitap, farklı bağlamlarda ve aminoasit beslenme sistemlerinde nasıl hareket edilmesi gerektiğine odaklanıyor. Kitap ayrıca süt hayvancılığında hasılat ve kârlılığı artırmada yeni yollar açmayı da hedefliyor.
Kemin Hayvan Sağlığı Ürün Müdürü Dr. Diego Martinez, “Yeni kitap, farklı beslenme sistemlerinin nasıl formüle edilebileceğini açıklayan ve müşterilerin protein metabolizmasını anlamasını sağlayan çok değerli bir araç olacak.” dedi.

Bir önceki yazımız olan "Türk bilim insanlarının 'nano balık' keşfi" başlıklı makalemizde "Prof. Dr. Semih Ergin; en küçük balık; nano balık; Pomatoschistus Nanus" hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

buhlerrrr

Yem sektörü, Bühler’in İzmir seminerinde buluşacak

İsviçreli Bühler, iç piyasada yem üretimini destekleyecek önemli bir etkinliğe imza atacak. Bühler, büyüme potansiyeli …