Ana Sayfa / Haberler / İRAN’DA FEED PLANET’E BASIN ÖDÜLÜ

İRAN’DA FEED PLANET’E BASIN ÖDÜLÜ

Feed Planet, Tahran’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve yem sektörüne hitap eden FeedExpo fuarında basın ödülüne layık görüldü. Basın ödülünü dergiyi temsilen genel yayın yönetmeni Cemalettin Kanaş aldı.

iran_odulu

Feed Planet üçüncü yılına girdiği yayıncılık hayatının ilk basın ödülünü almanın gururunu yaşıyor. İran’ın başkenti Tahran’da düzenlenen ve yem sektörüne hitap eden FeedExpo fuarında takdim edilen ödül, programın üçüncü ve son günü olan 13 Ağustos tarihinde geldi.

Feed Planet dergisinin genel yayın yönetmeni Cemalettin Kanaş basın ödülünü fuarın organizatörü Mahdi Masoudi’nin elinden aldı. Cemalettin Kanaş, “Bu ödülü Feed Planet ve ekibim adına almaktan son derece mutluyum. Bu gurur dergide katkıda bulunan herkesin.” dedi. Konuşmasında fuarı da değerlendiren Kanaş, “Bu organizasyonda İran yem endüstrisinin temsilcileriyle buluşma fırsatı bulduk ve ülkenin ekonomisinin gelişme yönünde ciddi bir potansiyeli olduğunu gördük.” diye konuştu.

İranlı genç ve başarılı bir girişimci olan Masoudi ise “Bu organizasyon vesilesiyle yem sektörüyle ilgili her şeyi işleyen böylesi bir basın organıyla buluşmaktan ötürü çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı. Masoudi aynı zamanda İranlı ve Türk sanayilerinin her alanda işbirliği içinde olmalarının önemine işaret etti.

iraan

 

Bir önceki yazımız olan "Bakan Hasat Bayramında biçerdöver kullandı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

buhler

Bühler yem sektörünü İzmir’de buluşturdu

Yem teknolojilerinin önde gelen markalarından Bühler, İzmir’de düzenlediği bir seminerle Türk yem sektörünün uzmanlarını bir …