Ana Sayfa / Haberler / İmaş, Viteral’le yem sektöründeki projelerini arttırıyor

İmaş, Viteral’le yem sektöründeki projelerini arttırıyor

Değirmencilik sektörünün öncü markalarından İmaş Makine, hayvan yemi makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren en genç markası Viteral ile iki projeyi daha teslim etmeye hazırlanıyor.

millerial_2

Anahtar teslimi değirmen sistemleri konusunda dünyanın öncü markaları arasında yer alan İmaş Makine, Viteral markasıyla yem sektöründeki projelerini de arttırmaya devam ediyor. Firma, 2016 yılında Viteral markalı 20 ve 25 ton/saat kapasiteli iki yem tesisini daha teslim etmeye hazırlanıyor.
Firmadan konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer veriliyor: “İmaş Makine olarak değirmencilik sektöründeki güçlü markamız Milleral’den edindiğimiz tecrübe ile Türkiye’de ve yurtdışında büyük yem tesisi projelerine Viteral markamızla imza atıyoruz. Yüksek teknoloji ile ürettiğimiz Viteral yem tesisi makinelerini, kusursuz mühendislik yaklaşımımızla verimli tesislere dönüştürüyor ve müşterilerimize değer katıyoruz.”

HIZLI VE EKSİKSİZ ÇÖZÜMLER
İmaş, bir yem tesisi için gerekli olan makine ve ekipman üretiminden otomatik kontrol sistemlerine, süreç tasarımından satış sonrası eğitim ve servis hizmetine kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını, hızlı ve eksiksiz şekilde çözmek konusunda iddialı.
“2016 yılı içerisinde boy gösterdiğimiz GFFC 2016-5. Dünya Yem ve Gıda Kongresi ve Victam Asia 2016 Fuarı ile yem sektörünün önde gelen firmaları arasındaki yerimizi aldık ve sektörün gösterdiği ilgi de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu bilinçle çok daha fazla çalışıyoruz.” şeklinde açıklama yapan firma yetkilileri, 2016 yılında teslim edilmesi planlanan iki önemli proje hakkında da şunları aktarıyorlar: “Viteral olarak Selet Entegre Et ve Süt Ürünleri A.Ş. için 25 ton/saat’lik ve Koçlar Yem A.Ş. için ise 20 ton/saat’lik iki projeyi yüksek teknoloji ürünü makineler ve kusursuz sistem mühendisliği yaklaşımlarımızla teslim edecek olmanın gururunu yaşıyoruz.
İttifak Holding’in gücüyle İmaş Makine olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, sürdürülebilir büyüme ve inovasyonu temel prensipler olarak kabul ediyor, ülkemizin gelişim ve ihracat hedeflerine paralel olarak, hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.”

Bir önceki yazımız olan "Cargill Vietnam’da yeni yem tesisi açtı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Limagrain_logo

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …