Ana Sayfa / Haberler / Frontier Cooperative ve Central Plains Milling birleşiyor

Frontier Cooperative ve Central Plains Milling birleşiyor

Frontier Cooperative ve Central Plains Milling, üretim tesisleri ile satış grubunu birleştirmek üzere anlaşmaya vardı. Anlaşma, Mart 2016’dan itibaren geçerli olacak.

4

100 yılı aşkın süredir yerel üreticilere tahıl, tarımsal bilgi, enerji ve çiftlik hayvanları için yem sağlayan Frontier Cooperative ile Howells bölgesinde besi hayvanları için yem üreten Central Plains Milling (CPM) şirketinin temsilcileri, 1 Mart 2016’dan itibaren geçerli olmak üzere yem üretimi için birleşme anlaşmasına vardıklarını duyurdular. CPM’nin sahibi Russ Vering, “Bu iki şirket, oldukça rekabetçi ve yenilikçi olarak biliniyor. Üretim tesisleri ile satış grubunu birleştireceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Haberi sizlerle paylaştığımız için heyecanlıyız, bu birleşmenin CPM ve Frontier Cooperative markalarına büyük başarı sağlayacağından eminiz” ifadelerini kullandı.
Birleşme anlaşmasına göre, Howells’daki tesis yüksek üretim hacimleri, hız ve verimlilik için, Columbus’daki ise küçük partiler ve peletleme kapasiteleri için inşaa edildi. “Bu tesisleri, müşterilerimizin şirketimizle olan deneyimlerini zenginleştirecek şekilde kullanmayı planlıyoruz” diyen Frontier Coop Genel Müdürü Randy Robeson, şunları kaydetti: “Kalite ve hizmete olan adanmışlığımıza odaklanacağız. Satış ekibi ve üretim personelimizle pozitif deneyimler yaşatmayı umuyoruz.”
Howells’daki tesisin, domuz, büyük baş hayvan ve kümes hayvanları için büyük hacimlerde yem üreteceği, Columbus tesisinin ise, lapa yem, mineral, pelet ve dokulu yemler üreteceği, parti haline getirip, çuvala ve kutulara doldurma kapasitesine sahip olacağı belirtiliyor. Tesis, bilgisayarlı harmanlama ile faturalama ve sipariş girişleri için daha iyi yem yönetim yazılımına sahip olacak şekilde güncellenecek. Ayrıca yüksek hacimli üretimler için çuvala doldurma ekipmanını da güncelleyecek.
Müşteri hizmetlerini bu birleşmeden dolayı aksatmamak konusunda kendilerine güvenen şirketler, yaptıkları açıklamada, müşterilerin alışık oldukları ürün veya hizmetlerde bir değişiklik yaşanmayacağını belirttiler.

Kontrol edin

Avrupa ve Amerikan yem endüstrileri küresel sorunlarla mücadele için güçlerini birleştiriyor

AFIA ve FEFAC tarafından temsil edilen Amerika ve Avrupa yem endüstrisi sürdürülebilir yem üretimi, yem …