Ana Sayfa / Haberler / Famsun, Çin’deki balık yemi projesini bitirdi

Famsun, Çin’deki balık yemi projesini bitirdi

Famsun, Çinli şirket Chongqing Citico Bio-technology Co. için 18.85 milyon Çin Yuan’ı değerindeki balık yemi tesisi projesini hayata geçirdi.

famsunTarımsal endüstrinin önde gelen global makine üreticilerinden biri olan Famsun, Sichuan Citico Feed Co’ya bağlı Chongqing Citico Bio-Technology için yeni bir balık yemi tesisi projesinin kurulumunu tamamladı. Şirket, su ürünleri beslemesi, balık yemi üretimi ve su ürünleri tarımı araştırmalarında bir uzman olarak biliniyor.
Famsun’dan yapılan açıklamaya göre, Chongqing’deki Wuzun Success Industrial Park’ta bulunan Chongqing Citico Bio-technology balık yemi tesisi projesi, 18.85 milyon Çin Yuan’ı değerinde ve su hayvanları için yıllık 300 bin ton yüksek kalitede yem üretimine sahip. Projede, hayvancılığa yönelik bir pelet üretim hattı, balıklar için bir Pellet Mill 600 hattı, hayvancılığa yönelik bir konsantre yem hattı, gümüş sazan için bir üretim hattı, FAMSUN 120*2 aquatik ekstrüderler ile donanımlı olan iki aquatik ekstrüzyon üretim hattı ve Citico ekstrüder ek destek hattı bulunuyor.

Kontrol edin

FAO’nun yeni Genel Direktörü Çinli Qu Dongyu

BM Gıda ve Tarım Örgütü’nün (FAO) Genel Direktörü, Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Tarım ve Kırsal …