Ana Sayfa / Haberler / Evonik’ten Çin’in anti-damping araştırmalarına tam destek

Evonik’ten Çin’in anti-damping araştırmalarına tam destek

evonikÇin, temel amino asit ve yem katkı maddesi metiyonininin Japonya, Malezya ve Singapur’dan ithal edilmesiyle ilgili olarak anti-damping soruşturması başlattığını açıkladı. Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve kimya alanında dünya liderlerinden biri olan Evonik soruşturmaları tamamen desteklediğini ve kendisi açısından sonuçlardan emin olduklarını açıkladı.
Çin Ticaret Bakanlığı, temel amino asit ve yem katkı maddesi metiyonininin Japonya, Malezya ve Singapur’dan ithalatı ile ilgili olarak anti-damping soruşturması başlattığını açıkladı. Damping şüphelerinin göz önünde bulundurulacağı süre 2018 yılı olarak açıklandı. Ayrıca, bu bağlamda yerli sanayinin 2016 ila 2018 takviminde zarar görüp görmediği de incelenecek.
Yem katkı şirketi Evonik, Çinli yetkililer tarafından yürütülen soruşturmaları desteklediğini ve gerekli tüm bilgi ve verileri yetkililerle paylaşacağını duyurdu. Şirket yetkilileri, sürmekte olan soruşturmada işbirliği yapacaklarını ve kendilerinden emin olduklarını belirtiyor.

Kontrol edin

Avrupa ve Amerikan yem endüstrileri küresel sorunlarla mücadele için güçlerini birleştiriyor

AFIA ve FEFAC tarafından temsil edilen Amerika ve Avrupa yem endüstrisi sürdürülebilir yem üretimi, yem …