Ana Sayfa / Haberler / Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan ve yönetilen uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain Ingredients olarak değiştireceğini açıkladı. Şirket, isim değişikliğinin tüm kurumlara uygulanacağını ve uluslararasılaşma faaliyetlerini yansıtacağını açıkladı.

Limagrain_logoİçerik konusunda ihtisaslaşmış Limagrain grubunun iş birimi, adını Limagrain Céréales Ingrédients’ten Limagrain Ingredients olarak değiştirecek. Bu isim değişikliği, geçtiğimiz yıl Limagrain Ingredients’e katılan iki şirket olan Unicorn Grain Specialties GmbH ve Unicorn Grain Specialties GmbH dâhil firmaya ait işletmeler için geçerli olacak.
Limagrain, Fransız çiftçiler tarafından kurulan ve yönetilen uluslararası bir tarım kooperatif grubudur. Tarla tohumları, sebze tohumları ve tahıl ürünlerini dağıtır.
Şirket, isim değişikliğinin faaliyetlerinin uluslararasılaşmasını yansıtacağını duyurdu. Firma bugün 150 milyon Euro’ya yakın bir ciro üreten içerikleri 58 ülkede satılıyor. Her yıl Avrupa’daki yedi üretim tesisinde üretilen 330 bin tondan fazla tahıl işleniyor. Ayrıca, tahıllar temel hammadde olarak kalsa bile, büyüme gelecekte baklagiller ve diğer bitki proteinleri olmak üzere diğer tahıl ailelerinden de gelebilir.
Şirket içindeki tüm üretim süreçleri, farklı işlevlerde %100 doğal ürünler tedarik ediyor. Firma öğütme, ısıl işlem, basınçlı pişirme, ekstrüzyon işlemlerinde kimyasal kullanmıyor.
Limagrain Ingredients, ürünlerini unlu mamuller, mutfak, atıştırmalıklar, kahvaltılık tahıllar, evcil hayvan maması, at ve genç hayvan (domuz ve buzağı) yemleri olmak üzere 6 uluslararası sektöre sunuyor.

Kontrol edin

Avrupa ve Amerikan yem endüstrileri küresel sorunlarla mücadele için güçlerini birleştiriyor

AFIA ve FEFAC tarafından temsil edilen Amerika ve Avrupa yem endüstrisi sürdürülebilir yem üretimi, yem …