Ana Sayfa / Haberler / Dr. Eckel 25 yaşında

Dr. Eckel 25 yaşında

Alman Dr. Eckel’in yem birimi 25. yılına giriyor. Bu nedenle CEO Antje Eckel, çalışanları için maskotları Ecki ile birlikte, kurumsal renklerde iki katmanlı bir doğum günü pastasıyla sürpriz yaptı.

Antje-EckelAntje Eckel, 25 yıl önce Dr. Eckel GmbH’yi kurdu ve bildiğimiz gibi şirketin temellerini attı. O zamandan bu yana çok şey değişti. Ve, Antje Eckel’e göre, bu iyi bir şey çünkü “değişmeyen tek şey değişimdir. ”İnovasyon yapmak, vizyonları gerçeğe dönüştürmek, yeni fikirlere açık olmak: bunlar, Dr. Eckel’in bugünkü rehber ilkeleri olarak sıralanıyor. Tüm değişikliklere rağmen, şirketin temeli aynı kaldı. Bu da Antje Eckel’e şirketi kurması için kendisine ilham veren değer ve ilkelerden kaynaklanıyor: mükemmellik, sorumluluk ve yenilik.
Yirmi beş yıl önce, Dr. Eckel, hayvan beslenmesinde antibiyotik büyüme promotörlerine alternatifler isteyen Almanya’daki ilk şirketlerden biriydi. Bugün şirket, hayvan refahını sürdürülebilir bir şekilde iyileştiren yem katkı maddelerinin geliştirilmesinde lider firmalardan biri konumunda. Bu başarı 20’den fazla ülkedeki 70 çalışana ait.
Eckel müşterileri için sonbaharda, dünyanın en önemli konuşmacılarından oluşan ve hayvan refahı konulu büyük bir konferans da dâhil olmak üzere, yıl boyunca şirketin yıldönümü ile ilgili daha fazla etkinlik düzenleyecek. Tüm ekibi heyecan verici ve başarılı bir yıl daha bekliyor.

Francesca Blasco
Francesca Blasco

Öte yandan, Francesca Blasco, Dr. Eckel Hayvan Beslenmesi’nde yeni ihdas edilen bir pozisyon olan Ürün ve Yeniliklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu. Böylece üst yönetimdeki Dr. Antje Eckel (CEO), Dr. Bernhard Eckel (Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı) ve Sabine Felten’e (Maliye Müdürü) katılmış oldu. Blasco, şirketin yeni ve mevcut yenilikçi ürün çözümlerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Kontrol edin

Bühler, sektörü sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmeye çağırdı

Bühler’in Uzwil’de “Geleceği birlikte yaratmak” sloganıyla gerçekleşen ikinci Networking Günleri üreticilere, endüstri paydaşlarına, bilim insanlarına …