Ana Sayfa / Haberler / Dinnissen, Asya’da karıştırma tesisi kurdu

Dinnissen, Asya’da karıştırma tesisi kurdu

Dinnissen, Alman müşterisi için altı adet hammadde için dökme torba boşaltma istasyonundan oluşan tam bir karıştırma tesisi kurdu.

dinnissen

Karma yem endüstrisi için makine üretimi yapan Dinnissen, Alman müşterisi için tam bir karıştırma tesisi kurdu. Hammaddeler için altı adet dökme torba boşaltım istasyonunu içeren tesis, Asya’daki yeni bir fabrika için tasarlandı. Çok kısa bir sürede kurulması gereken tesis için Dinnisen’in sunduğu çözüm, Dinnisen’in Sevenum’daki fabrikasında, ayrı bir salondaki modüler yapıdan oluşuyor. 8 metrelik yüksekliğe ulaşan tam kurulum, kablolama ve kontroller de dahil olmak üzere tamamen çalışır durumda monte edildi. Prosesin tüm adımları ihale aşamasında Dinnissen tarafından test edildi. Test süreci, 4 tarif ve 20 çalıştırma ile Hollanda’da gerçekleştirilen FAT (Fabrika Kabul Testi) testini içeriyor.

MODÜLER KONSEPT İLE KURULUM
Platformlar ve merdivenlerle tamamlanan tesis, daha sonra söküldü, paketlendi ve 7 adet 40 ft konteynır içinde Asya’ya gönderildi.

Tesis, Dinnissen’in Asya’daki ortağının ve Dinnissen’in Hollandalı süpervizörünün çalışanları tarafından kuruldu ve devreye alındı. Dinnisen, bu modüler konsept ve Hollanda’daki FAT testiyle sadece üreticilere tesisin çalışması konusunda yüzde 100 kesinlik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sahada montaj ve devreye alma noktasında da önemli bir zaman tasarrufu sağlıyor.

Kontrol edin

Avrupa ve Amerikan yem endüstrileri küresel sorunlarla mücadele için güçlerini birleştiriyor

AFIA ve FEFAC tarafından temsil edilen Amerika ve Avrupa yem endüstrisi sürdürülebilir yem üretimi, yem …