Ana Sayfa / Haberler / De Heus ikinci üretim üssünü açtı

De Heus ikinci üretim üssünü açtı

De Heus Myanmar, bu ülkede yeni bir üretim üssü açtı. Modern üretim tesisi, şirketin bu ülkedeki pazar konumunu güçlendirmesine fırsat tanıyacak. kkkkkk

Hollanda merkezli hayvan yemi şirketi De Heus’un Myanmar şubesi 29 Mayıs’ta bu ülkedeki ikinci üretim tesisinin açılışını kutladı. Bu tesis ile De Heus, bölgedeki pazarda sahip olduğu konumu güçlendirmeyi planlıyor. 26 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu tesisin yıllık üretim kapasitesi 280 bin ton olarak hesaplanırken, tesis ülkede sürdürülebilir alanında en iyi yem fabrikası olarak görülüyor. Yangon’da ilk hayvan yemi fabrikasını Ekim 2016’da açan şirket, ikinci tesisini ise Myanmar’ın yukarı bölgesindeki Mandalay yakınlarında açtı.
De Heus Myanmar’in yöneticisi Johan van den Ban, “Bu ülkeye gelmemizin ardından hayvancılık sektörü zaman içerisinde gelişmeye başladı. De Heus Myanmar, ülke çapındaki bağımsız çiftçiler için hayvan besleme çözümlerinde lider bir tedarikçi haline geldi,” dedi. Van den Ban, “Diğer yatırımcıları da yenilenebilir enerjiye yatırım yapmaya teşvik etmeyi umuyoruz.” şeklinde konuştu.
1911 yılında kurulan çok uluslu bir aile şirketi olan Royal De Heus hayvan yemi sektörünün önde gelen oyuncularından biri olarak görülüyor. De Heus; Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Güney Amerika’da 75’ten fazla ülkede kesif yem ve premiks ihracatı alanında faaliyet göstermektedir. Çokuluslu şirketin toplamda 5 binden fazla çalışanı bulunuyor.

Kontrol edin

Bühler, sektörü sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmeye çağırdı

Bühler’in Uzwil’de “Geleceği birlikte yaratmak” sloganıyla gerçekleşen ikinci Networking Günleri üreticilere, endüstri paydaşlarına, bilim insanlarına …