Ana Sayfa / Haberler / CPM’in 500. flake değirmeni gururu

CPM’in 500. flake değirmeni gururu

Yem makinası üretiminde dünyanın lider markası CPM bünyesindeki Roskamp Champion, 500. SP3200 modeli flake değirmenini üretmenin gururunu yaşıyor. CPM, bu başarısını çalışanlarıyla birlikte kutladı.

cpm

Pelet presi, pelet üniteleri ve çekiçli değirmen alanında dünyanın önde gelen şirketi CPM (California Pellet Mill) bünyesindeki Roskamp Champion, 500. SP3200 flake değirmenini üretti. 1999 yılından bu yana üretimde olan makinenin 500.’sü, ABD’nin Iowa eyaletindeki Waterloo şehrinde üretildi. Roskamp Champion için önemli bir aşama olarak görülen olay, 100 kadar firma çalışanı ve emekli mühendislerin katıldığı bir törenle kutlandı. Roskamp Champion Satış Müdürü Ryan Dietzenbach, özellikle yağlı tohum endüstrisi için kilometre taşı olarak görülen flake değirmeninin üretiminde Waterloo fabrikasındaki herkesin emeği olduğunu ifade ederken, “Yalnızca 18 yılda 500’den fazla flake makinesi üretmek, ekipmanımızın ne kadar sağlam olduğunun ve üreticilerin güvenilir ekipman temin etmek için bize ne kadar güvendiklerinin göstergesidir.” dedi.
Yağlı tohum endüstrisinde standardı belirleyen bir makine olarak değerlendirilen SP3200 flake değirmeni ABD, Rusya, Arjantin, Brezilya, Çin, Tayland ve Cezayir başta olmak üzere 25’i aşkın ülkede çalışıyor.
CPM’in hayvan yemi üretim makinelerinden özellikle pelet presi, termal tavlama, kondisyoner, flake değirmeni ve çekiçli değirmeni, teknolojik düzeyi ve az bakım gerektirmelerinden dolayı tüm dünyada tercih ediliyor. 130 yılı aşkın bir geçmişi olan ABD merkezli CPM’in ürettiği şanzımanlı pelet presleri, sağlamlığı, yüksek kapasitesi, gücü ve uzun ömrü ile öne çıkıyor.

Kontrol edin

Avrupa ve Amerikan yem endüstrileri küresel sorunlarla mücadele için güçlerini birleştiriyor

AFIA ve FEFAC tarafından temsil edilen Amerika ve Avrupa yem endüstrisi sürdürülebilir yem üretimi, yem …