Ana Sayfa / Haberler / Cargill, VIV Türkiye 2019’da geleceğin hayvan beslemesi çözümlerini tanıttı

Cargill, VIV Türkiye 2019’da geleceğin hayvan beslemesi çözümlerini tanıttı

Cargill’in Hayvan Besleme iş kolu, “Geleceğin Hayvan Beslemesi” konsepti altında topladığı hizmet ve çözümlerini 13-15 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen olan VIV 2019 Fuarı’nda tanıttı.

Günümüzde değişimin günlük yaşamdaki etkisi herkes tarafından hissedilirken; hem nüfus hem de gıda ihtiyacı ve protein alımının artması gibi mega trendler, hayvan yetiştirme endüstrisi üzerinde giderek artan oranda uyum sağlama baskısı yaratıyor. Kanatlı hayvan yetiştirme ve yem üretimi endüstrilerinde konsolidasyon yaşanıyor. Ayrıca dünyadaki çiftlikler ve endüstriler giderek dijitalleşirken, sürdürülebilir gıda üretimine yönelik müşteri beklentileri de her geçen gün artıyor. Cargill, söz konusu trendlerin ve uyum süreçlerinin gelecekte hayvan beslemesi çehresini nasıl değiştireceğine dair vizyonunu paylaştı.
Cargill Hayvan Besleme Türkiye ve Kafkaslar Bölge Direktörü Serhad Çelik, konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “Cargill olarak, yaşadıkları güçlükleri anlamak ve geleceklerine uygun çözümler sunmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. İşlerinin büyüyüp gelişmesi için müşterilerimizin çevik ve uyumlu kalmalarına yardımcı olurken, bir yandan da kendilerine konsolidasyon, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik gibi hem bugünün hem de yarının trendlerinin yaratacağı etkilere yönelik destekleyici çözümler sunuyoruz.”
Fuarı ziyaret edenler, Cargill’in dijital uzmanları ile görüşerek, Cargill’in yeni teknolojileri ve büyük veriyi müşterilerinin pazarda daha başarılı olması için nasıl kullandığına dair bilgi sahibi oldu. Cargill’in VIV Türkiye Fuarı’nda tanıttığı hizmet ve çözümler arasında Reveal NIR, Notox Mycotoxin Risk Yönetim Platformu, TechBroFlex, Notox ve Intella yer alıyor.

Kontrol edin

Bühler, sektörü sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmeye çağırdı

Bühler’in Uzwil’de “Geleceği birlikte yaratmak” sloganıyla gerçekleşen ikinci Networking Günleri üreticilere, endüstri paydaşlarına, bilim insanlarına …