Ana Sayfa / Haberler / Bangkok’ta resmi şirket açılışı
Dosing  & Weighting Technology

Bangkok’ta resmi şirket açılışı

Alman hayvan yemi şirketi Dr. Eckel, Bangkok, Tayland’daki merkezinin açılışını yaptı.

bankok_dr_eckelYem katkı maddeleri şirketi Dr. Eckel, Tayland’ın Bangkok kentindeki merkezini törenle açtı. Tören önde gelen siyasi, ticari ve toplumsal konukların katılımıyla gerçekleşti. Alman Büyükelçisi Peter Prügel “Almanya’daki şirketlerin küresel olarak genişlemesinden, Asya’da, örneğin tarım alanındaki hızlı değişikliklere yön vererek ve başarılı bir şekilde katılımda bulunmasından dolayı memnunuz.” şeklinde konuştu.
Şirket web sitesinde Asya pazarlarına odaklanacağını duyurdu. Şirketin müdürü Dr. Antje Eckel, “Hayvancılıktaki muazzam büyüme göz önüne alındığında, Asya, firmamız için hususi bir önem kazanıyor.” dedi. Eckel sözlerine şöyle devam etti: “Asya yem endüstrisine yıllarca Bangkok’taki temsilcilik ofisinden hizmet verdik ve şimdi uluslararası merkez ofisimiz ve Almanya-Tayland yan kuruluşumuz aracılığıyla pozisyonumuzu artıracağız. Çok ciddi bir büyüme potansiyeline sahip olan Asya pazarını geliştirmek için uzmanlığımızı ve gayretimizi ortaya koyacağız.”

Bir önceki yazımız olan "Tersan’dan Norveçli firmaya balık yemi gemisi" başlıklı makalemizde "Tersan Tersanecilik; balık yemi gemisi; NYKSUND" hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

cargill

CARGILL’DEN PURİS’E BEZELYE PROTEİN ÜRETİMİ YATIRIMI

Cargill ile Puris sürdürülebilir ve etiket dostu bitki temelli besinler için ortak girişim sözleşmesi imzaladı. …