Ana Sayfa / Haberler / Antalya’da yumurta zirvesi

Antalya’da yumurta zirvesi

Yum-Bir’in Antalya’da düzenlediği yumurta zirvesinde üreticiler, tedarikçiler ve karar vericiler sektörün dününü, bugününü ve yarınını konuştu.

antalya_yumurta_zirvesiYumurta Üreticileri Merkez Birliği (Yum-Bir) tarafından 2 -5 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 3. Yumurta Zirvesi’nde üreticiler, tedarikçiler ve karar vericiler beraberce yumurta sektörünün dününü ve bugününü değerlendirip, geleceğinin nasıl şekilleneceğini tartıştılar. İlginin yoğun olduğu zirveye 900 kişi katıldı. Yumurta üreticilerinin yoğun katılım gösterdiği zirveye Türkiye’nin her yerinden gelen yumurta üreticilerinin yanı sıra, sektöre girdi sağlayan firmaların temsilcileri, kanatlı sağlığı hizmeti veren veteriner hekimler, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yönetici ve uzmanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, akademisyenler ve basın mensupları katıldı.

Bir önceki yazımız olan "Türk yem üreticilerinin hedefi Avrupa liderliği" başlıklı makalemizde "yem fiyatı; tmo; yembir; türkiyembir;" hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

kinay

Yem ithalatında 1 milyar dolar cepte kalacak

Tarım Kredi Yem AŞ Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay, soya üretimi konusunda yapılacak çalışmalarla yem …