Ana Sayfa / Haberler / Alltech, WestFeeds’i satın aldı

Alltech, WestFeeds’i satın aldı

Alltech, ABD’nin önde gelen hayvan beslenmesi firması WestFeeds’i satın aldı. Satın alma kapsamında, Montana eyalentindeki Billings ve Great Falls üretim tesisleri ile Billings, Dillon, Great Falls, Lewiston ve Miles City’deki satış yerleri yer alıyor.

alltech

Hayvan beslenmesi için geliştirdiği besinsel inovasyonlarla dünyanın önde gelen biyoteknolojik firmalarından biri olarak kabul edilen Alltech, ABD’nin lider hayvan besinleri firması WestFeeds’i satın aldı. Alltech Operasyon Direktörü Michael Castle, “WestFeeds, üreticilere yüksek kaliteli hayvan beslenmesi ürünleri sunma konusunda güçlü bir üne sahip. İnanıyoruz ki ekiplerimizin güçlerini birleşmesi gelecekte müşterilerimiz için büyük fayda sağlayacak” dedi.

ABD’nin Montana eyaletindeki Billings ve Great Falls’da son teknoloji ürünü üretim tesisleri ve Billings, Dillon, Great Falls, Lewistown ve Miles City’deki satış noktalarıyla, WestFeeds’in yerel destek sağlaması bekleniyor. WestFeeds Genel Müdürü Jerry Begger, “WestFeeds ekibimiz Alltech’e katılma fırsatını kullanıyor çünkü şirketlerimizin güçlü yönlerinin, müşterilerimize fayda sağlayacak şekilde birbirini nasıl tamamladığını çok açık bir şekilde görüyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan "Balyem’den İzmir Tire’de yeni fabrika yatırımı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

idmmaa

 400 milyar dolarlık yem pazarın teknolojisi İDMA’da görücüye çıkıyor

155 milyar dolarlık buğday, 400 milyar dolarlık yem ve 5 milyar dolarlık un pazarının teknolojilerinin …