Ana Sayfa / Haberler / AFIA FII 11-14 Haziran’da düzenlenecek

AFIA FII 11-14 Haziran’da düzenlenecek

Amerikan Yem Endüstrisi Birliği AFIA tarafından iki yılda bir düzenlenen Yem Endüstrisi Enstitüsü (FII) 11-14 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Hayvan sağlığı ve beslemesi konusunda genel bilgi veren program yem endüstrisine yeni girenler için ideal bir program niteliği taşıyor.

afiaAmerikan Yem Endüstrisi Birliği AFIA, iki yılda bir gerçekleşen ve Yem Endüstrisi Enstitüsü (FII) adını taşıyan bir program organize diyor. ABD’nin Missouri eyaletinde gerçekleşecek olan program için kayıtlar açık. Program iki yılda bir Amerikan Ulusal Yem Bileşenleri Birliği ile beraber beslenen hayvanlara verilen yem türlerinden endüstriyi şekillendiren federal politikalara varana dek yem üretim sürecinin temellerini öğretmek üzere yem endüstrisinden yaklaşık 125 kişiyi bir araya getiriyor.
Hayvan sağlığı ve beslemesi konusunda genel bilgi veren program yem endüstrisine yeni girenler için ideal bir program niteliği taşıyor. Sektörün uzmanları, dört günlük eğitim programı boyunca pratik bilgiler ve en iyi uygulamaları katılımcılarla paylaşıyor. Katılımcılar yüksel kaliteli hayvan yemi üretiminin inceliklerini ve bunun hayvanın sağlığı ve verimliliği için arz ettiği önemi öğreniyor.
Söz konusu eğitim programı AFIA üyeleri için 800 dolar olan program üye olmayanlar için ise 100 dolar gibi bir ücret karşılığında veriliyor. FII programına kayıt ve diğer detaylar hakkındaki bilgilere etkinliğin internet sitesinde yer veriliyor.

Bir önceki yazımız olan "Urfa’nın pamuk tarlalarına yem bitkisi ekilecek" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

idmmaa

 400 milyar dolarlık yem pazarın teknolojisi İDMA’da görücüye çıkıyor

155 milyar dolarlık buğday, 400 milyar dolarlık yem ve 5 milyar dolarlık un pazarının teknolojilerinin …