Ana Sayfa / Haberler / AFIA, 2018 Yılın Yem Tesisi’ni seçti

AFIA, 2018 Yılın Yem Tesisi’ni seçti

AFIA, 2018 yılı için ‘Yılın Yem Tesisi’ni seçti. Famo Feeds, bu ödülü kazanan ilk aile yem şirketi oldu. Şimdiye kadar sadece 33 tesis bu ödülü almaya hak kazandı.

afia_feed17Amerika Yem Endüstrisi Birliği (AFIA), büyük baş hayvan ve kümes hayvanları için yem üreten ve pazarlayan bir hayvan besleme işletmesi olan Famo Feeds’i, 2018 Yılı Yem Tesisi (FFY) ödülünü kazandıkları için tebrik etti. AFIA Yem Üretimi ve Düzenleyici İşler Direktörü Gary Huddleston, Atlanta’da düzenlenen Uluslararası Üretim ve Süreç Fuarı’nda düzenlenen AFIA Yem Üretim Eğitimi Programı sırasında aile şirketi Famo Feeds’in bu ödülü kazandığını açıkladı. AFIA’nın 1985 yılından beri düzenlediği bu ödül programı, hayvansal yemi endüstrisi için birinci sınıf bir karşılaştırma programı olarak kabul ediliyor. Buna göre, dört kategoride en iyi performans gösteren şirketleri ödüllendiriyor: ticari kuru hayvancılık, entegratör, sıvı besleme ve premiks. Bunların arasından FFY ödülünün sahibi seçiliyor. Famo Feeds, 2018 FFY’sini ve ticari kuru hayvancılık yem kategorisinde ödül kazandı.
AFIA, her bir kategoride ödül kazananları geçtiğimiz Şubat ayının başlarında ilan ederken bu şirketleri Yem Üretimi Eğitimi programında plaketlerle onurlandırdı. FFY ödülü, şirketin güvenliğe, kaliteye ve mevzuata uygunluğundan çalışanlarının gelişimine ve genel faaliyet verimliliğine kadar geniş bir yelpazede yem üretim faaliyetlerinin dizeyi için veriliyor. Şimdiye kadar sadece 33 tesis bu ödülü almaya hak kazandı.

Kontrol edin

Bühler, sektörü sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmeye çağırdı

Bühler’in Uzwil’de “Geleceği birlikte yaratmak” sloganıyla gerçekleşen ikinci Networking Günleri üreticilere, endüstri paydaşlarına, bilim insanlarına …