Ana Sayfa / Haberler / ADM, yeni 40 milyon dolarlık tesis ile yem üretimini genişletti

ADM, yeni 40 milyon dolarlık tesis ile yem üretimini genişletti

Archer Daniels Midland Şirketi (ADM), ABD’deki Illinois eyaletinde yeni bir yem üretim tesisinin işletmeye alınmasıyla hayvan yemi odağını ve kapasitesini artırıyor.

Archer Daniels Midland Şirketi (ADM), Illinois, Quincy’deki yeni yüksek teknoloji hayvancılık tesisinin açılışını kutladı. Kuzey Amerika’daki dördüncü son teknoloji hayvan besleme üretim tesisi, hem üretim hem de evcil hayvanlar için katma değerli ürünler ve çözümler konusunda dünya lideri tarafından son aylarda açılan bir tesis.

ADM Yönetim Kurulu Başkanı Juan Luciano
ADM Yönetim Kurulu Başkanı Juan Luciano

ADM Yönetim Kurulu Başkanı Juan Luciano, “Hayvanların beslenmesi kilit büyüme platformlarımızdan biri ve bu yatırım, dünyadaki hayvancılık, su ürünleri yetiştiriciliği ve evcil hayvan müşterileri için ortak olmaya yönelik çabalarımızın bir başka harika örneği.” dedi. Luciano şöyle konuştu: “Hayvan besleme kapasitemizi genişletmek ve geliştirmek için önemli yatırımlar yaptık. Bu, hem işimiz hem de aynı şekilde müşterilerimiz için heyecan verici bir an ve bu etkileyici yeni tesisteki Quincy’deki açılış kutlanmasına katkı sunmaktan ötürü gurur duyuyorum.”
ADM’nin yaklaşık 500 kişiyi istihdam ettiği Quincy bölgesindeki altı ADM tesisinden biri olan yeni tesis, 1998 yılında Moorman Manufacturing Company’den satın alınan ADM’nin orijinal yem üretim tesisinin yanında bulunuyor. Yeni tesis, ADM’nin müşterilerin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki artan ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacak.

Kontrol edin

Bühler, sektörü sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmeye çağırdı

Bühler’in Uzwil’de “Geleceği birlikte yaratmak” sloganıyla gerçekleşen ikinci Networking Günleri üreticilere, endüstri paydaşlarına, bilim insanlarına …